Jak stworzyć prosty formularz kontaktowy, rezerwacji, formularz html ?

Jak stworzyć prosty formularz kontaktowy, rezerwacji, formularz html ?

Praktyczne rozwiązanie online

Tworząc nowe strony, czy nawet całe systemy sprzedaży można zauważyć jak ważną rolę odgrywają formularze html

Bez względu na to, jak zaawansowane by one nie były, można skorzystać z kodowania PHP, albo nieco łatwiejszego HTML, niektóre strony i wtyczki oferują także ułatwienie odnośnie wykonywania podobnych zadań.

Ciekawa strona z opcjami

To właśnie z tego powodu powstała nowa strona, na której znaleźć można gotowe i zaawansowane formularz html niektóre z nich mogą stanowić skuteczny sposób na ustawienie sobie niektórych elementów na stronie. Wśród najbardziej popularnych znaleźć można na przykład formularz kontaktowy którego pomoc w kontaktach z użytkownikami jest nieoceniona.

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Kiedy ktoś wchodząc na daną stronę ma pytania, albo chce przekazać jakieś ważne informacje administratorowi, wystarczy że skorzysta ze strony kontakt, a tam już zazwyczaj ma możliwość bez problemu wysłać swoje uwagi. Korzystanie z naszego portalu jest łatwe, wystarczy się zarejestrować i zalogować, po utworzeniu swojego formularza, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, można go już sobie umieścić na stronie. Nie ma potrzeby zagłębiania się w skomplikowane kwestie kodowania, a także sprawdzania, czy będzie to należycie działać.

Serwery bardzo często mają także limity ograniczające wysyłanie wiadomości, a nie każdy musi mieć, aż tak zaawansowaną wiedzę techniczną, aby móc sobie poradzić, z tego rodzaju ustawieniami.

Formularz kontaktu

Dobrze przygotowany formularz kontaktowy html to dodatkowa forma komunikacji pomiędzy użytkownikami strony, a osobą ją zarządzającą. Warto jest postarać się, aby znalazł się on na stronie do tego przeznaczonej o nazwie „Kontakt”, albo „Zadaj nam pytanie”.

Może on mieć kilka pól, a główne to: adres e-mail nadawcy, imię i nazwisko, temat wiadomości, a także tekst wiadomości, no i na samym dole przycisk „wyślij”. W niektórych przypadkach, można również zaznaczyć opcję „wyślij kopię do mnie”.

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

 Role do spełnienia

Różne role do spełnienia ma taki zaawansowany formularz kontaktowy na stronę może to być kwestia wysyłania zapytanie, a nawet czasem zamówienia, jeśli dane firmy współpracują już ze sobą dłuższy czas. Taki formularz, może także posłużyć do zbierania danych, które są potrzebne na przykład, gdy ma on formę ankiety produktowej.

W takiej ankiecie, także są pola wyboru, jak również zawierające miejsca opisowe, aby możliwa była swobodna wypowiedź użytkownika.

Nowoczesne funkcje

Technologia jest już tak zaawansowana, że przy każdym wypełnieniu formularza na stronie kontakt, osoba zarządzająca daną stroną www, otrzymuje powiadomienia niemalże w czasie rzeczywistym, to znaczy kila dosłownie minut, po kliknięciu przez użytkownika przycisku wyślij.

To bardzo ułatwia pracę, gdyż nie trzeba stale siedzieć przed komputerem, ale w momencie powrotu do niego i po zalogowaniu do konta e-mail, można w dość szybkim czasie zorientować się, jakie pytania, czy problemy zgłaszają użytkownicy, korzystający z naszej strony. Pozostaje już tylko napisać odpowiednią odpowiedź, albo określić warunki możliwej współpracy, czy też wysłać własną ofertę.

Nasza platforma kreatorformularzy.pl umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju formularzy – bez konieczności znajomości html.

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Nasz najnowszy projekt e-commerce – kreatorformularzy.pl – platforma do online marketingu – stworzony został na franczyzie amerykańskiego systemu, z którego korzysta ogromna ilość firm i osób fizycznych w Stanach Zjednoczonych.

Ogrom możliwości, jakie daje platforma znalazł już zastosowanie w polskich rozwiązaniach branżowych.  Przykładowe rozwiązania naszych klientów znajdziecie państwo na łamach niniejszego bloga.

Nasi użytkownicy pomimo krótkiego stażu serwisu w Polsce zebrali już niemal 100.000 danych.  Z naszej platformy korzystają codziennie zarówno duże firmy, jak i osoby fizyczne.

Tworzenie strategii marketingowej to niekończący się wysiłek. Zawsze przecież można zrobić coś więcej. Każdy moment jest dobry na odświeżenie koncepcji. Na nowy ruch. Tworzenie listy mailingowej nie musi być trudne ani czasochłonne.

Jak znaleźć tych, którzy chcą zostać znalezieni? Potrzebujesz nowych narzędzi. Możesz przygotowywać je sam, ale możesz też ułatwić sobie zadanie i skorzystać z naszej Platformy.

Stwórz formularze, umieść je w sieci, powrócą do Ciebie leadem sprzedażowym, listą mailingową albo nowym klientem.

Nie musisz szukać, po prostu pozwól się znaleźć.

Czy to jedynie nowy chwyt marketingowy? Nie. Formularze realnie ułatwią Ci pracę. Tworzysz ankietę – wraca listą mailingową, wybierasz rezerwację – klienci logują się online, wolisz formularz zgłoszeniowy – dostajesz CV wyłącznie z tymi danymi, które Cię interesują.

Twoje wytyczne, Twoje zasady zbierania informacji. Trafiasz w punkt.

Wiele możliwości, Twoja decyzja. Wybierz to, czego potrzebujesz.

Platforma Kreatorformularzy.pl umożliwia Państwu korzystanie zarówno z ograniczonego funkcjonalnie darmowego konta, jak i ze specjalnie przygotowanego funkcjonalnie konta Premium!  

Przedstawiamy sposoby wykorzystania naszej platformy do online marketingu w Państwa firmie. Wystarczy założyć jedno firmowe konto Premium – kliknij link i przetestuj , aby stworzyć nieograniczoną ilość formularzy zarówno wewnątrz firmowych, jak i do komunikacji z klientami na zewnątrz firmy. Możecie państwo posiadać nawet kilkadziesiąt formularzy wewnątrz firmy, oraz w oparciu o to samo jedno konto firmowe dodatkowo taką samą ilość formularzy do komunikacji z klientami na zewnątrz.

 • Ułatwienie komunikacji wewnątrz firmy poprzez stworzenie formularzy wewnątrz firmowych.

Formularze obiegu dokumentów w firmie – rg 1, formularz nip 2, formularz zwrotu towaru, formularze vat. Nasze formularze ułatwiają elektroniczny obieg dokumentów w każdym przedsiębiorstwie i firmie. Każdy dział wewnątrz firmy może stworzyć w oparciu o jedno firmowe konto Premium – kliknij link i przetestuj – formularze ułatwiające wzajemną komunikację.

 • Stały kontakt z klientem poprzez stworzenie formularzy do kontaktów na zewnątrz. Bezpośrednia sprzedaż. Wzmacnianie wizerunku marki. Stały kontakt z klientem. Wystarczy założyć jedno firmowe konto Premium – kliknij link i przetestuj i stworzyć nieograniczoną ilość

Możliwość stworzenia szeregu zewnętrznych formularzy, takich, jak:

 • formularz kontaktowy
 • formularz sondy, lub ankiety / którą możecie państwo stworzyć z kilkoma pytaniami – jednocześnie lokując wśród nich Wasz produkt, lub usługę / Ale UWAGA! – możemy w treści formularza zamieścić dodatkową rubrykę z koniecznością podania danych klienta – np. adresu e-mail, numeru telefonu kontaktowego /. W tym momencie podpinamy do tego konkretnego formularza moduł autorespondera, newslettera / lub kilku naraz – gdyż nasza platforma umożliwia podpięciu kilku jednocześnie / umożliwiając tworzenie własnych baz mailingowych a następnie śledzić statystyki zapisu – z możliwością wprowadzenia powiadomień bezpośrednio na państwa adres e-mailowy. Możemy stworzyć nieograniczoną ilość autoresponderów, newsletterów i baz mailingowych i przyporządkować nawet kilka jednocześnie do danego formularza. Adresy e-mailowe, numery telefonów zbierane są w państwa koncie na naszej platformie i istnieje możliwość ich eksportu bezpośrednio z panelu klienta. Każdy formularz posiada indywidualny link do umieszczenia do w internecie, lub / albo równocześnie / ten sam formularza można umieścić bezpośrednio na swojej stronie internetowej korzystając z kodu html. Nawet osoby nie posiadające znajomości html bez problemu są w stanie obsługiwać panel klienta i tworzyć własne imperium internetowe.
 • formularz strony landing page, squeeze page – lub dowolnej strony przechwytującej adresy e-mail lub numery telefonów osób potencjalnie zainteresowanych państwa usługą, lub produktem z możliwością podpięcia kolejnego autorespondera, newslettera i /lub/ statystyk zapisów, wraz z powiadomieniami na Państwa adres e-mail
 • formularz uploadu / formularz, który umożliwi przekazanie państwa klientom infoproduktu w postaci e-booka, dowolnego pliku pdf, audiobooka, pliku mp3, danych dot. kursu on-line, lub programu komputerowego. W zamian za przekazanie tego infoproduktu osoba potencjalnie zainteresowana tematem pozostawia swój adres e-mail lub numer telefonu
 • formularz bezpośredniej sprzedaży infoproduktu / e-booka, pliku pdf, audiobooka, pliku mp3 – bezpośrednio z danego formularza / można stworzyć nieograniczoną ilość formularzy sprzedażowych
 • formularz bezpośredniego złożenia zamówienia w sklepie, lub realizacji usługi
 • formularz rezerwacyjny wraz z kalendarzem umożliwiający stworzenie rubryk rezerwacji terminu – klient sam wpisuje, np, w jakim okresie jest zainteresowany wynajęciem kwatery, lokalu, obiektu, lub terminu realizacji usługi przez państwa
 • formularz pozyskania CV, prac licencjackich, magisterskich, przekazania informacji podległym państwu współpracownikom – choćby w dowolnym mlm-ie – jako formularz uploadu

Szereg przykładowych formularzy możecie państwo zobaczyć Tutaj

Nie zwlekaj – przetestuj natychmiast firmowe konto Premium – kliknij link i przetestuj

Platforma Kreatorformularzy.pl umożliwia Państwu korzystanie zarówno z ograniczonego funkcjonalnie darmowego konta, jak i ze specjalnie przygotowanego funkcjonalnie konta Premium!  

Zobacz, jaki Ogrom Różnic dzieli możliwości bardzo ograniczonego darmowego konta , w porównaniu z kontem Premium. Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!!

Poznaj wyższość Konta Premium!  Aż 17 niezwykle istotnych różnic.

Posiadając darmowe konto na naszej platformie, możecie stworzyć, Państwo jedynie jeden jedyny prosty formularz NIEposiadający tak istotnych funkcji, jak UWAGA!!!

 • najistotniejsze pole w formularzach – tj. pole adresu e-mail – wykorzystywane we wszystkich profesjonalnych formularzach – dostępny tylko w wersji Premium!
 • jak również pola uploadu / brak możliwości udostępniania i wysyłania plików w zamian za pozostawienie swojego e-maila – dostępny tylko w wersji Premium!
 • pola daty – tak istotnego dla tworzenia wszelkich formularzy z datą / kalendarzy, formularzy rezerwacyjnych / – dostępny tylko w wersji Premium!
 • możliwość stworzenia tylko jednego jedynego formularza testowego z wieloma ograniczeniami – tylko w wersji Premium! możesz tworzyć nieskończoną ilość formularzy
 • autoresponderów do każdego formularza / nieskończoną ilość / – autorespondery dostępne tylko w wersji Premium!  Autoresponder – autoresponder daje Ci możliwość utworzenia automatycznej odpowiedzi na wypełniony formularz. Do jednego formularza może być podpięte kilka autoresponderów reagujących na na zadane wartości w polach lub po prostu w momencie kiedy formularz jest wysłany. Dodatkowo każdy autoresponder może wysyłać plik w załączniku. Świetne narzędzie dla firm szkoleniowych, rekrutacyjnych i formularzy rezerwacji, które muszą „odesłać jakieś dane” do użytkownika w zależności od tego jak wypełnił formularz.
 • możliwość edycji wprowadzonych danych – w darmowej wersji nie masz możliwości edycji i zmiany formularza –opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • panel zarządzania klientami – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zewnętrzne pola – opcja dostępna tylko w wersji Premium! pole wewnętrzne nie jest wyświetlane w wygenerowanych formularzu a jedynie w panelu zarządzania danymi. Takie pole można wykorzystać np. w formularzach rejestracji do oznaczania np. czy klient potwierdził rejestrację. Zatem możesz utworzyć nawet mały panel zarządzania klientami.
 • własne style CSS – dostosuj wygląd formularza do swoich wymagań. Możesz bez ograniczeń zmieniać kolory i dodawać logo, czy też tło, zmieniać czcionki! Jeśli nie znasz html – możesz to zlecić nam- opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki konwersji formularza A/B – obserwuj poziom konwersji formularza zmieniając jednocześnie grafikę, style, rozmieszczenie pól – dążąc do jak największej skuteczności funkcjonalności każdego z formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki odsłon – aktualizowane na bieżąco statystyki odsłon pozwolą Ci określić czy Twój formularz jest widoczny w sieci – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość wpisów do formularza – Zbieraj dane ze swoich formularzy i nie przejmuj się limitami wpisów – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • eksport danych do pliku CSV – dzięki formatowi eksportu do pliku CVS przeniesiesz swoje dane do dowolnej aplikacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zabezpieczony link do formularza – dzięki unikalnemu adresowi Twój formularz będzie bezpieczny – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • powiadomienia o nowych wpisach – zdecyduj czy chcesz otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie do formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • przekierowanie na własny adres url – Po wysłaniu formularza możesz wyświetlić podziękowanie lub przekierować użytkownika na inną stronę – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość pól w formularzu – dodaj pola bez limitu, tyle ile potrzebujesz żeby posiadać pełny obraz żądanych informacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!

Nie ma co zwlekać!!!  Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!!

Za te drobne pieniądze możecie Państwo natychmiast nabyć niezwykle wartościowe narzędzie e-commerce do wykorzystania w każdej branży.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku http://kreatorformularzy.pl/premium.php

Dodaj komentarz

Top