You are here

Kurs obsługi kreatora formularzy Cz.1 Jak stworzyć pierwszy formularz? – czytaj więcej

Nasz najnowszy projekt e-commerce – kreatorformularzy.pl – platforma do online marketingu – stworzony został na franczyzie amerykańskiego systemu, z którego korzysta ogromna ilość firm i osób fizycznych w Stanach Zjednoczonych.

Ogrom możliwości, jakie daje platforma znalazł już zastosowanie w polskich rozwiązaniach branżowych.  Przykładowe rozwiązania naszych klientów znajdziecie państwo na łamach niniejszego bloga.

Nasi użytkownicy pomimo krótkiego stażu serwisu w Polsce zebrali już niemal 100.000 danych.  Z naszej platformy korzystają codziennie zarówno duże firmy, jak i osoby fizyczne.

Platforma Kreatorformularzy.pl umożliwia Państwu korzystanie zarówno z ograniczonego funkcjonalnie darmowego konta, jak i ze specjalnie przygotowanego funkcjonalnie konta Premium!  

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Zobacz, jaki Ogrom Różnic dzieli możliwości bardzo ograniczonego darmowego konta , w porównaniu z kontem Premium. Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!! http://kreatorformularzy.pl/premium.php

Poznaj wyższość Konta Premium!  Aż 17 niezwykle istotnych różnic.

Posiadając darmowe konto na naszej platformie, możecie stworzyć, Państwo jedynie jeden jedyny prosty formularz NIE posiadający tak istotnych funkcji, jak UWAGA!!!

 • najistotniejsze pole w formularzach – tj. pole adresu e-mail – wykorzystywane we wszystkich profesjonalnych formularzach – dostępny tylko w wersji Premium!
 • jak również pola uploadu / brak możliwości udostępniania i wysyłania plików w zamian za pozostawienie swojego e-maila – dostępny tylko w wersji Premium!
 • pola daty – tak istotnego dla tworzenia wszelkich formularzy z datą / kalendarzy, formularzy rezerwacyjnych / – dostępny tylko w wersji Premium!
 • możliwość stworzenia tylko jednego jedynego formularza testowego z wieloma ograniczeniami – tylko w wersji Premium! możesz tworzyć nieskończoną ilość formularzy
 • autoresponderów do każdego formularza / nieskończoną ilość / – autorespondery dostępne tylko w wersji Premium!  Autoresponder – autoresponder daje Ci możliwość utworzenia automatycznej odpowiedzi na wypełniony formularz. Do jednego formularza może być podpięte kilka autoresponderów reagujących na na zadane wartości w polach lub po prostu w momencie kiedy formularz jest wysłany. Dodatkowo każdy autoresponder może wysyłać plik w załączniku. Świetne narzędzie dla firm szkoleniowych, rekrutacyjnych i formularzy rezerwacji, które muszą „odesłać jakieś dane” do użytkownika w zależności od tego jak wypełnił formularz.
 • możliwość edycji wprowadzonych danych w darmowej wersji nie masz możliwości edycji i zmiany formularza – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • panel zarządzania klientami – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zewnętrzne pola – opcja dostępna tylko w wersji Premium! pole wewnętrzne nie jest wyświetlane w wygenerowanych formularzu a jedynie w panelu zarządzania danymi. Takie pole można wykorzystać np. w formularzach rejestracji do oznaczania np. czy klient potwierdził rejestrację. Zatem możesz utworzyć nawet mały panel zarządzania klientami.
 • własne style CSS – dostosuj wygląd formularza do swoich wymagań. Możesz bez ograniczeń zmieniać kolory i dodawać logo, czy też tło, zmieniać czcionki! Jeśli nie znasz html – możesz to zlecić nam- opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki konwersji formularza A/B – obserwuj poziom konwersji formularza zmieniając jednocześnie grafikę, style, rozmieszczenie pól – dążąc do jak największej skuteczności funkcjonalności każdego z formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki odsłon – aktualizowane na bieżąco statystyki odsłon pozwolą Ci określić czy Twój formularz jest widoczny w sieci – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość wpisów do formularza – Zbieraj dane ze swoich formularzy i nie przejmuj się limitami wpisów – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • eksport danych do pliku CSV – dzięki formatowi eksportu do pliku CVS przeniesiesz swoje dane do dowolnej aplikacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zabezpieczony link do formularza – dzięki unikalnemu adresowi Twój formularz będzie bezpieczny – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • powiadomienia o nowych wpisach – zdecyduj czy chcesz otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie do formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • przekierowanie na własny adres url – Po wysłaniu formularza możesz wyświetlić podziękowanie lub przekierować użytkownika na inną stronę – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość pól w formularzu – dodaj pola bez limitu, tyle ile potrzebujesz żeby posiadać pełny obraz żądanych informacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Za te drobne pieniądze możecie Państwo natychmiast nabyć niezwykle wartościowe narzędzie e-commerce do wykorzystania w każdej branży.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku http://kreatorformularzy.pl/premium.php

 

Jeśli jeszcze nie stworzyłeś swojego pierwszego formularza w http://kreatorformularzy.pl  

Poniżej przedstawiamy ogrom możliwości z zakresu tworzenia w naszym serwisie : formularzy, zbierania ledów sprzedażowych, tworzenia list mailingowych, sond, ankiet, autoresponderów, landing page, lub squeeze page.

Jakie formularze możesz stworzyć natychmiast ukazuje filmik demo. Zapraszam do oglądnięcia. Jak stworzyć swój pierwszy formularz – filmik demo od 9 minuty filmiku demo https://youtu.be/Td4m9j8NbMA

Stworzony formularz możesz umieścić na swojej stronie internetowej, lub nawet gdy nie posiadasz się strony – umieścić go natychmiast w internecie, gdyż każdy z formularzy posiada swój własny, indywidualny link. Już w następnej części kursu podamy przykłady, w jaki sposób możesz wykorzystać nasze formularze, aby niemal natychmiast zacząć zarabiać.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku poniżej http://kreatorformularzy.pl/premium.php

Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania z zakresu tworzenia w naszym serwisie : formularzy, zbierania leadów sprzedażowych, tworzenia list mailingowych, sond, ankiet,

autoresponderów, landing page, lub squeeze page – proszę skierować je pod adres e-mail formularz@kreatorformularzy.pl

Dodaj komentarz

Top