You are here

Ankieta. Sonda

Ankieta. Sonda.

Ankieta online przykład – jak zrobić sondę, ankietę ?

Zastosowanie formularzy bezpośrednio na stronie www, lub jako osobny, zewnętrzny link umieszczony w internecie daje sporo możliwości. Najpopularniejszą z nich jest chyba ankieta która ma wiele zalet.

Chodzi w jej zastosowaniu o zbieranie danych, a także tak zwane badanie rynku. Kiedy nie wiadomo, na co lepiej jest się zdecydować, można dzięki zastosowaniu tej formy komunikacji z użytkownikami dowiedzieć się, która opcja będzie dla nich lepsza, korzystniejsza, albo która wybiorą. To trochę tak, jak referendum, tyle że w wersji internetowej.

Dodatkowo może w takiej ankiecie wziąć udział każdy kto chce, no chyba że administrator zastrzeże sobie, żeby wszyscy użytkownicy odpowiedzieli na pytania. To możliwe, ale tylko w teorii, gdyż zawsze znajdzie się, ktoś kto nie zechce odpowiadać, albo inne powody nie dadzą mu takiej możliwości. Różne rzeczy się dzieją, czasem to może być kwestia braku dostępu do sieci, wyjazdu na urlop, albo inne zdarzenie losowe.

Jak działają ankiety?

Jeśli chodzi o możliwości, jakie daje ankieta online to są one praktycznie nieograniczone, ale nie warto robić zbyt długich ankiet, a także za bardzo utrudnionych. Istnieją co prawda specjalne portale, które płacą za tego rodzaju odpowiedzi, ale jeśli to zwykła ankieta dla firmy, która coś oferuje, to powinna być raczej krótka, a także dawać użytkownikom coś w zamian, może darmowego e-booka, jakiś raport, albo inną, ciekawą propozycję.

Formularze, stosowane do tworzenia ankiet, to zazwyczaj pola wyboru, czyli jedno pytanie, a kilka wersji odpowiedzi, ale także pytania otwarte, które mają pod spodem obszar do wpisania treści przez użytkownika.

Najprostsza ankieta

To taka, która ma jedno pytanie, a także możliwość odpowiedzi TAK, albo NIE. Dla zastanawiających się, jak może wyglądać, taka ankieta przykład pytania. Czy podoba Ci się nasza strona? A pod nią dwie, wspomniane wcześniej wersje odpowiedzi.

Nasza Platforma Kreatorformularzy.pl, z którą zapoznać możecie się państwo Tutaj oferuje możliwość stworzenia różnorodnych ankiet / ale UWAGA – z możliwością wprowadzenia adresu e-mail użytkownika biorącego udział w ankiecie – dzięki czemu pozostawia on nam swój adres e-mailowy i możemy tworzyć jednocześnie własne listy mailingowe, jak również zalokować produkt, lub usługę. Nasza Platforma oferuje również możliwości stworzenia szeregu innych zewnętrznych formularzy, takich, jak:

 • formularz kontaktowy
 • formularz sondy, lub ankiety / którą możecie państwo stworzyć z kilkoma pytaniami – jednocześnie lokując wśród nich Wasz produkt, lub usługę / Ale UWAGA! – możemy w treści formularza zamieścić dodatkową rubrykę z koniecznością podania danych klienta – np. adresu e-mail, numeru telefonu kontaktowego /. W tym momencie podpinamy do tego konkretnego formularza moduł autorespondera, newslettera / lub kilku naraz – gdyż nasza platforma umożliwia podpięciu kilku jednocześnie / umożliwiając tworzenie własnych baz mailingowych a następnie śledzić statystyki zapisu – z możliwością wprowadzenia powiadomień bezpośrednio na państwa adres e-mailowy. Możemy stworzyć nieograniczoną ilość autoresponderów, newsletterów i baz mailingowych i przyporządkować nawet kilka jednocześnie do danego formularza. Adresy e-mailowe, numery telefonów zbierane są w państwa koncie na naszej platformie i istnieje możliwość ich eksportu bezpośrednio z panelu klienta. Każdy formularz posiada indywidualny link do umieszczenia do w internecie, lub / albo równocześnie / ten sam formularza można umieścić bezpośrednio na swojej stronie internetowej korzystając z kodu html. Nawet osoby nie posiadające znajomości html bez problemu są w stanie obsługiwać panel klienta i tworzyć własne imperium internetowe.
 • formularz strony landing page, squeeze page – lub dowolnej strony przechwytującej adresy e-mail lub numery telefonów osób potencjalnie zainteresowanych państwa usługą, lub produktem z możliwością podpięcia kolejnego autorespondera, newslettera i /lub/ statystyk zapisów, wraz z powiadomieniami na Państwa adres e-mail
 • formularz uploadu / formularz, który umożliwi przekazanie państwa klientom infoproduktu w postaci e-booka, dowolnego pliku pdf, audiobooka, pliku mp3, danych dot. kursu on-line, lub programu komputerowego. W zamian za przekazanie tego infoproduktu osoba potencjalnie zainteresowana tematem pozostawia swój adres e-mail lub numer telefonu
 • formularz bezpośredniej sprzedaży infoproduktu / e-booka, pliku pdf, audiobooka, pliku mp3 – bezpośrednio z danego formularza / można stworzyć nieograniczoną ilość formularzy sprzedażowych
 • formularz bezpośredniego złożenia zamówienia w sklepie, lub realizacji usługi
 • formularz rezerwacyjny wraz z kalendarzem umożliwiający stworzenie rubryk rezerwacji terminu – klient sam wpisuje, np, w jakim okresie jest zainteresowany wynajęciem kwatery, lokalu, obiektu, lub terminu realizacji usługi przez państwa
 • formularz pozyskania CV, prac licencjackich, magisterskich, przekazania informacji podległym państwu współpracownikom – choćby w dowolnym mlm-ie – jako formularz uploadu

Szereg przykładowych formularzy możecie państwo zobaczyć Tutaj

Nie zwlekaj – przetestuj natychmiast konto Premium – kliknij link i przetestuj

Platforma Kreatorformularzy.pl umożliwia Państwu korzystanie zarówno z ograniczonego funkcjonalnie darmowego konta, jak i ze specjalnie przygotowanego funkcjonalnie konta Premium!  

Zobacz, jaki Ogrom Różnic dzieli możliwości bardzo ograniczonego darmowego konta , w porównaniu z kontem Premium. Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!!

Poznaj wyższość Konta Premium!  Aż 17 niezwykle istotnych różnic.

Posiadając darmowe konto na naszej platformie, możecie stworzyć, Państwo jedynie jeden jedyny prosty formularz NIEposiadający tak istotnych funkcji, jak UWAGA!!!

 • najistotniejsze pole w formularzach – tj. pole adresu e-mail – wykorzystywane we wszystkich profesjonalnych formularzach – dostępny tylko w wersji Premium!
 • jak również pola uploadu / brak możliwości udostępniania i wysyłania plików w zamian za pozostawienie swojego e-maila – dostępny tylko w wersji Premium!
 • pola daty – tak istotnego dla tworzenia wszelkich formularzy z datą / kalendarzy, formularzy rezerwacyjnych / – dostępny tylko w wersji Premium!
 • możliwość stworzenia tylko jednego jedynego formularza testowego z wieloma ograniczeniami – tylko w wersji Premium! możesz tworzyć nieskończoną ilość formularzy
 • autoresponderów do każdego formularza / nieskończoną ilość / – autorespondery dostępne tylko w wersji Premium!  Autoresponder – autoresponder daje Ci możliwość utworzenia automatycznej odpowiedzi na wypełniony formularz. Do jednego formularza może być podpięte kilka autoresponderów reagujących na na zadane wartości w polach lub po prostu w momencie kiedy formularz jest wysłany. Dodatkowo każdy autoresponder może wysyłać plik w załączniku. Świetne narzędzie dla firm szkoleniowych, rekrutacyjnych i formularzy rezerwacji, które muszą „odesłać jakieś dane” do użytkownika w zależności od tego jak wypełnił formularz.
 • możliwość edycji wprowadzonych danych – w darmowej wersji nie masz możliwości edycji i zmiany formularza –opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • panel zarządzania klientami – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zewnętrzne pola – opcja dostępna tylko w wersji Premium! pole wewnętrzne nie jest wyświetlane w wygenerowanych formularzu a jedynie w panelu zarządzania danymi. Takie pole można wykorzystać np. w formularzach rejestracji do oznaczania np. czy klient potwierdził rejestrację. Zatem możesz utworzyć nawet mały panel zarządzania klientami.
 • własne style CSS – dostosuj wygląd formularza do swoich wymagań. Możesz bez ograniczeń zmieniać kolory i dodawać logo, czy też tło, zmieniać czcionki! Jeśli nie znasz html – możesz to zlecić nam- opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki konwersji formularza A/B – obserwuj poziom konwersji formularza zmieniając jednocześnie grafikę, style, rozmieszczenie pól – dążąc do jak największej skuteczności funkcjonalności każdego z formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki odsłon – aktualizowane na bieżąco statystyki odsłon pozwolą Ci określić czy Twój formularz jest widoczny w sieci – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość wpisów do formularza – Zbieraj dane ze swoich formularzy i nie przejmuj się limitami wpisów – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • eksport danych do pliku CSV – dzięki formatowi eksportu do pliku CVS przeniesiesz swoje dane do dowolnej aplikacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zabezpieczony link do formularza – dzięki unikalnemu adresowi Twój formularz będzie bezpieczny – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • powiadomienia o nowych wpisach – zdecyduj czy chcesz otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie do formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • przekierowanie na własny adres url – Po wysłaniu formularza możesz wyświetlić podziękowanie lub przekierować użytkownika na inną stronę – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość pól w formularzu – dodaj pola bez limitu, tyle ile potrzebujesz żeby posiadać pełny obraz żądanych informacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!

Nie ma co zwlekać!!!  Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!!

Za te drobne pieniądze możecie Państwo natychmiast nabyć niezwykle wartościowe narzędzie e-commerce do wykorzystania w każdej branży.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku http://kreatorformularzy.pl/premium.php

 

 

Dodaj komentarz

Top