You are here

Formularz udostępniania uploadu plików w zamian za e-mail

Formularz udostępniania uploadu plików / mp3, pdf / w zamian za adres e-mail, numer telefonu

Nasz najnowszy projekt e-commerce – kreatorformularzy.pl – platforma do online marketingu – stworzony został na franczyzie amerykańskiego systemu, z którego korzysta ogromna ilość firm i osób fizycznych w Stanach Zjednoczonych.

Ogrom możliwości, jakie daje platforma znalazł już zastosowanie w polskich rozwiązaniach branżowych.  Przykładowe rozwiązania naszych klientów znajdziecie państwo na łamach niniejszego bloga.

Nasi użytkownicy pomimo krótkiego stażu serwisu w Polsce zebrali już niemal 100.000 danych.  Z naszej platformy korzystają codziennie zarówno duże firmy, jak i osoby fizyczne.

Platforma Kreatorformularzy.pl umożliwia Państwu korzystanie zarówno z ograniczonego funkcjonalnie darmowego konta, jak i ze specjalnie przygotowanego funkcjonalnie konta Premium!  

Zobacz, jaki Ogrom Różnic dzieli możliwości bardzo ograniczonego darmowego konta , w porównaniu z kontem Premium. Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!! http://kreatorformularzy.pl/premium.php

Poznaj wyższość Konta Premium!  Aż 17 niezwykle istotnych różnic.

Posiadając darmowe konto na naszej platformie, możecie stworzyć, Państwo jedynie jeden jedyny prosty formularz NIEposiadający tak istotnych funkcji, jak UWAGA!!!

 • najistotniejsze pole w formularzach – tj. pole adresu e-mail – wykorzystywane we wszystkich profesjonalnych formularzach – dostępny tylko w wersji Premium!
 • jak również pola uploadu / brak możliwości udostępniania i wysyłania plików w zamian za pozostawienie swojego e-maila – dostępny tylko w wersji Premium!
 • pola daty – tak istotnego dla tworzenia wszelkich formularzy z datą / kalendarzy, formularzy rezerwacyjnych / – dostępny tylko w wersji Premium!
 • możliwość stworzenia tylko jednego jedynego formularza testowego z wieloma ograniczeniami – tylko w wersji Premium! możesz tworzyć nieskończoną ilość formularzy
 • autoresponderów do każdego formularza / nieskończoną ilość / – autorespondery dostępne tylko w wersji Premium!  Autoresponder – autoresponder daje Ci możliwość utworzenia automatycznej odpowiedzi na wypełniony formularz. Do jednego formularza może być podpięte kilka autoresponderów reagujących na na zadane wartości w polach lub po prostu w momencie kiedy formularz jest wysłany. Dodatkowo każdy autoresponder może wysyłać plik w załączniku. Świetne narzędzie dla firm szkoleniowych, rekrutacyjnych i formularzy rezerwacji, które muszą „odesłać jakieś dane” do użytkownika w zależności od tego jak wypełnił formularz.
 • możliwość edycji wprowadzonych danych – w darmowej wersji nie masz możliwości edycji i zmiany formularza –opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • panel zarządzania klientami – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zewnętrzne pola – opcja dostępna tylko w wersji Premium! pole wewnętrzne nie jest wyświetlane w wygenerowanych formularzu a jedynie w panelu zarządzania danymi. Takie pole można wykorzystać np. w formularzach rejestracji do oznaczania np. czy klient potwierdził rejestrację. Zatem możesz utworzyć nawet mały panel zarządzania klientami.
 • własne style CSS – dostosuj wygląd formularza do swoich wymagań. Możesz bez ograniczeń zmieniać kolory i dodawać logo, czy też tło, zmieniać czcionki! Jeśli nie znasz html – możesz to zlecić nam- opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki konwersji formularza A/B – obserwuj poziom konwersji formularza zmieniając jednocześnie grafikę, style, rozmieszczenie pól – dążąc do jak największej skuteczności funkcjonalności każdego z formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • statystyki odsłon – aktualizowane na bieżąco statystyki odsłon pozwolą Ci określić czy Twój formularz jest widoczny w sieci – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość wpisów do formularza – Zbieraj dane ze swoich formularzy i nie przejmuj się limitami wpisów – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • eksport danych do pliku CSV – dzięki formatowi eksportu do pliku CVS przeniesiesz swoje dane do dowolnej aplikacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • zabezpieczony link do formularza – dzięki unikalnemu adresowi Twój formularz będzie bezpieczny – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • powiadomienia o nowych wpisach – zdecyduj czy chcesz otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie do formularzy – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • przekierowanie na własny adres url – Po wysłaniu formularza możesz wyświetlić podziękowanie lub przekierować użytkownika na inną stronę – opcja dostępna tylko w wersji Premium!
 • dowolna ilość pól w formularzu – dodaj pola bez limitu, tyle ile potrzebujesz żeby posiadać pełny obraz żądanych informacji – opcja dostępna tylko w wersji Premium!

Nie ma co zwlekać!!!  Wersja Premium! dostępna tylko TERAZ PROMOCYJNIE już od UWAGA 18 zł!!!

Za te drobne pieniądze możecie Państwo natychmiast nabyć niezwykle wartościowe narzędzie e-commerce do wykorzystania w każdej branży.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku http://kreatorformularzy.pl/premium.php

 

Jeśli jeszcze nie stworzyłeś swojego pierwszego formularza w http://kreatorformularzy.pl  

Poniżej przedstawiamy ogrom możliwości z zakresu tworzenia w naszym serwisie : formularzy, zbierania ledów sprzedażowych, tworzenia list mailingowych, sond, ankiet, autoresponderów, landing page, lub squeeze page.

Jakie formularze możesz stworzyć natychmiast ukazuje filmik demo. Zapraszam do oglądnięcia. Jak stworzyć swój pierwszy formularz – filmik demo od 9 minuty filmiku demo https://youtu.be/Td4m9j8NbMA

Stworzony formularz możesz umieścić na swojej stronie internetowej, lub nawet gdy nie posiadasz się strony – umieścić go natychmiast w internecie, gdyż każdy z formularzy posiada swój własny, indywidualny link. Już w następnej części kursu podamy przykłady, w jaki sposób możesz wykorzystać nasze formularze, aby niemal natychmiast zacząć zarabiać.

Zatem zapraszamy do przetestowania naszego systemu w całej jego okazałości i funkcjonalności korzystając z linku poniżej http://kreatorformularzy.pl/premium.php

Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania z zakresu tworzenia w naszym serwisie : formularzy, zbierania leadów sprzedażowych, tworzenia list mailingowych, sond, ankiet,

autoresponderów, landing page, lub squeeze page – proszę skierować je pod adres e-mail formularz@kreatorformularzy.pl

Dodaj komentarz

Top