Jak firma pick.com.pl zyskała w 2 dni 3224 leady na stawianiu pytań? Czytaj Więcej

Czytając artykuł dowiesz się, w jaki sposób firma pick.com.pl  zyskała w 2 dni 3224 leady na stawianiu pytań.

Firma pick.com.pl – korzystając tylko z jednego formularza / jakiego ? – o tym w dalszej części artykułu / wygenerowała w niecałe 2 dni Uwaga aż 3224 leady sprzedażowe wykorzystując jedno proste pytanie.

Jakie to pytanie ?  Czy wiesz, ile kosztują usługi księgowe w Polsce ? – badanie na podstawie konsultacji z 50 biurami rachunkowymi z całego kraju.

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Jak się już zapewne Państwo domyślacie – został stworzony nasz formularz ankiety = sondy wraz z tzw. stroną przechwytującą adresy mailowe, tj. landing page i zintegrowanym mechanizmem pozostawienia adresu e-mail.

W treści ankiety skierowanej do firm z całej Polski został zalokowany produkt w postaci programu Pick, jak również informacja o możliwości udziału firm w Programie.

Za pomocą płatnego mailingu do 700 000 firm- Pick.com.pl wydając jedynie 200 zł brutto zgromadziła w niecałe dwa dni 3224 leady sprzedażowe. Pick zakupiła również u nas konto premium  za 193,11 zł  na http://kreatorformularzy.pl/premium.php  wydając łącznie 393,11 zł- wraz z kosztami mailingu.

Jeden lead / kontakt handlowy / kosztował ją około 10 groszy. Jednoczesna sprzedaż dwóch produktów zwróciła koszt całej kampanii marketingowej.

Firma skorzystała z jednego z naszych formularzy, tzw. landing page – strony przechwytującej adresy e-mail, a następnie przy użyciu autorespondera wbudowanego w formularz zyskała w ciągu dalszych 4 dni kolejne leady sprzedażowe budując kilku tysięczną listę mailingową.

Owa lista pozwoliła na zgromadzenie rzeszy klientów, których adresy e-mail pozostają z firmą Pick do dzisiaj. Ta lista mailingowa pozwala na utrzymywanie dalszego, stałego kontaktu z klientami. Przesyłania im informacji o firmie, jej nowych produktach, lub promocji.

Nieograniczona ilość formularzy pozostaje do dyspozycji w naszym najnowszym projekcie e-commerce – kreatorformularzy.pl – platforma do online marketingu – stworzonym na franczyzie amerykańskiego systemu, z którego korzysta ogromna ilość firm i osób fizycznych w Stanach Zjednoczonych.

Ogrom możliwości, jakie daje platforma znalazł już zastosowanie w polskich rozwiązaniach branżowych.  Przykładowe rozwiązania biznesowe naszych klientów znajdziecie państwo na łamach niniejszego bloga.

Dla Czytelników Bloga Udostępniliśmy Pełną Wersję Konta Premium Do Przetestowania Na Okres 7 Dni – Kliknij, Załóż Konto I Przetestuj!

Nasi użytkownicy pomimo krótkiego stażu serwisu w Polsce zebrali już niemal 100.000 danych.  Z naszej platformy korzystają codziennie zarówno duże firmy, jak i osoby fizyczne.

Jeśli czytając ten artykuł nie jesteście Państwo jeszcze gotowi na zakup konta Premium http://kreatorformularzy.pl/premium.php wystarczy, że zarejestrujecie całkowicie darmowe konto w naszym serwisie kreatorformularzy.pl  Z chwilą rejestracji otrzymacie całkowicie darmowy kurs online o aktualnych możliwościach e-marketingu.

Tworzenie strategii marketingowej to niekończący się wysiłek. Zawsze przecież można zrobić coś więcej. Każdy moment jest dobry na odświeżenie koncepcji. Na nowy ruch. Tworzenie listy mailingowej nie musi być trudne ani czasochłonne.

Jak znaleźć tych, którzy chcą zostać znalezieni? Potrzebujesz nowych narzędzi. Możesz przygotowywać je sam, ale możesz też ułatwić sobie zadanie i skorzystać z naszej Platformy.

Stwórz formularze, umieść je w sieci, powrócą do Ciebie leadem sprzedażowym, listą mailingową albo nowym klientem.

Nie musisz szukać, po prostu pozwól się znaleźć.

Czy to jedynie nowy chwyt marketingowy? Nie. Formularze realnie ułatwią Ci pracę. Tworzysz ankietę – wraca listą mailingową, wybierasz rezerwację – klienci logują się online, wolisz formularz zgłoszeniowy – dostajesz CV wyłącznie z tymi danymi, które Cię interesują.

Twoje wytyczne, Twoje zasady zbierania informacji. Trafiasz w punkt.

Wiele możliwości, Twoja decyzja. Wybierz to, czego potrzebujesz.

Jak wykonać ankietę z lokowaniem produktu we własnym zakresie przeczytaj w kolejnym artykule http://blog.kreatorformularzy.pl/porady/ankieta-online-przyklad-jak-zrobic-ankiete/

Taki sam model biznesowy wykorzystała firma zajmująca się pisaniem oprogramowania gier. Przykład tej ankiety dostępny jest na naszym blogu.

Więcej o leadach sprzedażowych i możliwości ich wykorzystania przeczytasz tutaj http://blog.kreatorformularzy.pl/porady/co-to-jest-lead-dzialajace-techniki-i-sposoby-pozyskiwania-leadow/

 

 

Dodaj komentarz

Top